Üzemeltetési karbantartó (informatikai létesítmények)

Job description

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok és felelősség:

    • Cégcsoporthoz tartozó, informatikai létesítmények karbantartási munkáinak elvégzése,
    • Hibamegelőző, hibaelhárító és állagmegóvó munkálatok elvégzése;
    • Kisebb korszerűsítési munkálatok elvégzése, megszervezése, külsős munkavállalók munkavégzésének felügyelete;
    • Gépészeti, erős és gyenge áramú rendszerek felügyelete, gondoskodás azok hibamentes működéséről;
    • Anyagbeszerzés és szállítás, ezzel kapcsolatos hivatali ügyintézések.

Requirements

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség – szakiskolai vagy szakközépiskolai;
    • B kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalattal);
    • Legalább 3 éves tapasztalat irodaház és egyéb épületek karbantartásában;
    • Alapszintű gyakorlati tapasztalat gépészeti, villamossági, hálózati munkák elvégzésében;
    • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Informatikai projektekben szerzett tapasztalat
    • Adatközponti rendszerek üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Inspiráló szakmai környezet
    • Ingyenes parkoló, jó hangulat, sportolási lehetőség, biliárd, csocsó
    • Újonnan alakuló csapat