Team Assistant

Job description

A Teqball & FITEQ dinamikus növekedésének eredményeként munkatársat keresünk a fenti pozícióra. Csatlakozhatsz egy fiatal és barátságos csapathoz, és részt vehetsz egy új olimpiai sportág megszületésében, nemzetközi környezetben dolgozva, miközben tudásodat bővítve egyedi kihívásokkal találkozhatsz, és széleskörű betekintést nyerhetsz a folyamatokba.

Feladatok:

  •  Csapatok irodai adminisztrációjának biztosítása
  •  Animátorok segítése és koordinálása a mindennapokban
  •  Animátorok munka- és edzésbeosztása, koordinálása, a ruházatok nyilvántartása
  •  Jelenleg meglévő eszközök/ruházat leltározása, havi leltár készítése és folyamatos frissítése
  •  Anyagok, dokumentumok összeállítása,
  •  Pénzügyi adminisztráció, rendelések nyomon követése, adminisztrálása, kiadások vezetése és követése
  •  Külföldi és belföldi utazások megszervezése
  •  Versenyek és események szervezésének támogatása, abban való részvétel
  •  Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel, a hatékony információ áramlás biztosítása
  •  Projektek koordinálásában való részvétel
  •  A vezetőség támogatása a fejlesztési- és egyéb területek operatív koordinálásában
  •  Egyéb, a közvetlen felettes által elvégzendő feladatok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások (iPhone 8, napi ingyenes reggeli, gyümölcsnapok, egyéb támogatások)
  • Lehetőség a fejlődésre, és saját karriered felépítésére
  • Modern irodai környezet egy nemzetközi vállalatnál
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és külföldi utazások

Requirements

Elvárások

  • Magas szintű angol nyelvismeret
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Excel, Power Point etc.)
  • Kiemelkedő kommunikációs és előadói képesség
  • Tudás és szenvedély a sport iránt és a sport társadalomra, közösségre való hatása iránt
  • Általános tudás a nemzetközi sportról, sportszövetségekről és projekt menedzsment operációról
  • Pontosság és figyelmesség a részletekre a hosszútávú stratégia megőrzésével
  • Magas szintű íráskészség és írott anyagok, elemzések készítése
  • Kiemelkedő problémamegoldó-képesség
  • Logikus és rendszerszerű gondolkodásmód
  • Emberközpontú gondolkodásmód, hidak építése
  • Nyitottság új kihívásokra és globális, nemzetközi gondolkodásmód
  • Nyitottság és utazási vágy a Teqball / FITEQ képviseletében