Senior Video Editor

Job description

Feladatok:

  • A videós/fotós kollégák munkájának napi szintű segítése
  • Közreműködés a fotók és a felvételek előkészítésében (kamerák beállítása)
  • Utómunkák elvégzése (vágás, grade)
  • Tudásmegosztás támogatása, előremozdítása
  • Parancssori alkalmazások, scriptek futtatása, módosítása
  • Forgatás folyamatának megszervezése és kivitelezése
  • Ad-hoc helyzetekre történő gyors reagálás, felmerülő problémák megoldása

Requirements

Elvárások:

  • Legalább 5 éves hasonló feladatok során szerzett szakmai tapasztalat
  • DSLR, MILC fényképezőgépek, XDCAM kamerák és kiegészítők ismerete, magabiztos használata
  • Windows 10+ és Mac OSX 10.14+ operációs rendszerek ismerete
  • Adobe CC csomag ismerete, szükséges alkalmazások magabiztos használata (Adobe Premiere Pro, After Effects, Photoshop, Lightroom, Illustrator)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Igényes, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Cafeteria
  • Dinamikus és barátságos légkör

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület (Normafa)