Recruiter

Job description

Van elhivatottságod a fejvadászat iránt? Kihívást jelent számodra két fél közti közvetítés? A legjobb Recruiterek válasza a fentiekre, igen. Csatlakozz a világ vezető webkamera szolgáltatójának budapesti központjához és vegyél részt egy új projekt fizikai állományának felépítésében.

Feladatok és felelősség:

  • Különböző osztályokkal való kapcsolattartás, pozíciókkal kapcsolatos elvárások és toborzási igények felmérése.
  • A toborzás-kiválasztás folyamatának fejlesztése a közösségi médián keresztül, építve és fenntartva a potenciális jelöltek volumenét.
  • Szellemi és fizikai pozíciók betöltése (Customer Support, IT, mérnöki és fizikai)
  • Külsős és belsős hirdetések feladása, önéletrajz szűrés, interjúk szervezése, ajánlatok elkészítése.
  • Riportálás a vezetőség felé.
  • Fejvadászokkal való kapcsolattartás.
  • Szakmai konferenciákon és rendezvényeken való részvétel.
  • Kapcsolati hálózat építése a vállalat saját arculatának megfelelően.
  • A munkáltatói márka képviselete és fejlesztése.
  • Létszámnövekedés projektben való részvétel.
  • Kreatív toborzási csatornák megtalálása fiziki állomány toborzásának elősegítésére ezen csatornák aktív használata

Requirements

Elvárások:

  • Minimum 2 év toborzás-kiválasztás/fejvadászat terén szerzett tapasztalat.
  • Magas szintű kommunikációs képesség mind szóban és írásban.
  • Részletekre való odafigyelés.
  • Önálló munkavégzés.
  • Angol nyelvtudás
  • Rugalmas és nyitott személyiség.
  • Proaktivitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Építőipari szakemberek toborzásában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Privát egészségbiztosítás
  • Sportkártya
  • Cafeteria
  • Céges reggeli és gyümölcsnapok
  • Kihívást jelentő munkakör.
  • Konferenciákon való részvétel lehetősége.
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége.
  • Vállalati és csapatépítő rendezvények.
  • Támogató és dinamikus légkör.