Junior Könyvelő

Job description

A Docler Services Kft. a cégcsoport egyik legfiatalabb tagjaként ügyviteli szolgáltatásokat és háttértámogatást nyújt a Docler csoport tagjainak. Belső szolgáltató központként egyebek mellett a kontrolling, a pénzügy, a munkaügy, a külső és belső kommunikáció, valamint az üzemeltetés területén segítjük a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Legyen szó céges rendezvényekről, a legbonyolultabb pénzügyi feladatokról vagy éppen az ingatlanok zavartalan működtetéséről, a Docler Services Kft. munkatársai rendelkezésre állnak!

Folyamatosan bővülő pénzügyi csapatunkba keressük

pozícióba új kollégánkat.

Feladatok:

  • Főkönyvi és analitikus könyvelési feladatokban történő részvétel;
  • Az analitikák és a főkönyv egyezőségének ellenőrzése, eltérések feltárása;
  • Havi, negyedéves és év végi zárásokban történő aktív részvétel;
  • Részvétel az éves beszámolók, közbenső mérlegek elkészítésében;
  • Részvétel az adóbevallások, KSH kimutatások, MNB jelentések, egyéb adatközlések elkészítésében;
  • Évközi, évvégi könyvvizsgálatok aktív támogatása;
  • Részvétel számviteli, adózási, pénzügyi jelentések, riportok, javaslatok elkészítésében;

Requirements

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Könyvelői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Aktív angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Adójogszabályok magabiztos, naprakész ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd
  • Kávé, tea, gyümölcsnapok, céges reggeli minden hétköznap
  • Innovatív környezet, támogató csapat