Infrastruktúra üzemeltetési vezető

Job description

Szereted a pörgést, szeretsz intézkedni, kérdéseket tisztázni, változatos problémákat megoldani, különböző akadályokat átugrani, miközben egy luxusáruház, hotel vagy éppen egy irodaház újul meg a kezeid alatt? Ha igen, itt a helyed nálunk, a Docler Holding-nál!

Küldetésünk vonzó munkahelyet teremteni okos, elhivatott, kreatív szakemberek számára, akik a legjobbra törekednek és munkájukkal hosszú távra tervezett, magas színvonalú, környezettudatos értéket teremtenek.

Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked a minőségi eredmény, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtatni; gyakorlatias vagy, nem rettensz meg attól, ha neked is fizikailag részt kell venned a munkában, ha fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság és értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Feladatok, felelősségi körök:

•          a cégcsoport tulajdonába tartozó és kapcsolódó ingatlanok műszaki színvonalának fenntartása, növelése ütemezett, tervszerű karbantartások, felülvizsgálatok megszervezésével, ellenőrzésével, üzemeltetési stratégiák, majd részletes üzemeltetési terv kidolgozása,

•          közüzemi, és egyéb szolgáltatói szerződésekből, egyéb (pl. jogszabályi) kötelezettségekből fakadó költségek folyamatos menedzselése, ügyviteli, pénzügyi folyamatok felügyelete, megszervezése, ezek alapján kimutatások, jelentések készítése,

•          épületüzemeltetésből adódó költségek folyamatos nyomon követése, és azok folyamatos optimalizálása, költségcsökkentési lehetőségek feltárása,

•          esetileg szükségessé váló és tervszerű átalakítási, korszerűsítési, optimalizálási munkák előkészítése, megszervezése, ellenőrzése,

•          váratlan üzemzavarok, vészhelyzetek, kárveszély kezelése, mentési, kármegelőzési folyamatok hatékony megszervezése, irányítása,

•          ingatlanok működésének átfogó és folyamatos műszaki, esztétikai felügyelete, gépészeti, villamossági rendszerekről és egyéb, általános épületszerkezetekről, ingóságokról rendelkezésre álló dokumentációk, nyilvántartások rendszerezése, aktualizálása, szükség esetén elkészítése, illetve elkészíttetése,

•          üzemeltetéssel összefüggésben szerzett adatok (pl. közmű szolgáltatói, fogyóeszköz és egyéb rendszeres költségek), tapasztalatok, visszajelzések összesítése, kiértékelése, cselekvési terv kidolgozása, végrehajtása,

•          átalakítási, bővítési, új beruházási projekteknél üzemeltetési kritériumrendszer kidolgozása, ennek alapján közreműködés tervezési, előkészítési, illetve megvalósítási, beüzemelési folyamatokban,

•          elkészült átalakítások, javítások, új rendszerek beüzemelésének megszervezése, ellenőrzése,

•          garanciális ügyek kezelése, bejárások megszervezése, jegyzőkönyvek elkészítése, szerződéses kötelezettségek kezelése, illetve megrendelői jogok érvényesítése,

•          cégcsoport, illetve ingatlanok kedvező megítélésének elősegítése kimagasló rendelkezésre állás és működési színvonal elérése által, valamint szerződött partnerekkel jog- és szakszerű munkakapcsolat kialakításával, megrendelői igények, elvárások egyértelmű és következetes megkövetelésével, kommunikációjával,

•          hatékonyabb és gazdaságilag, műszakilag kedvezőbb üzemeltetési feltételek érdekében új partnerek felkutatása, szükség szerint szolgáltatói szerződések újratárgyalása, hatósági ügyintézés,

•          munkakörrel kapcsolatos szerződések, iratok, dokumentumok kezelése, rendszerezése, újak előkészítése, szükséges ügyviteli folyamatok megszervezése és ellenőrzése.

Requirements

Elvárások:

•          felsőfokú műszaki végzettség

•          legalább 5 éves, magas színvonalú létesítmény üzemeltetésben, és/vagy beruházásokban szerzett tapasztalat

•          kommunikációképes angol nyelvtudás

•          számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek

•          dinamikus személyiség

•          proaktív gondolkodásmód

•          gyakorlatias hozzáállás – folyamatos fizikai jelenlétre van szükség a projekteknél

Amit kínálunk:
  • magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat,
  • kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzést,
  • nagyfokú önállóságot, szakmai fejlődést,
  • pozíciónak megfelelő anyagi juttatást.

Munkavégzés helye:

1101 Budapest, Expo tér 5.