HR Services Team Leader

Job description

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

Requirements

Feladatok:

  • A HR Services részleg koordinálása, a csapat összehangolt működésének biztosítása
  • Projektek, feladatok priorizálása
  • HR Services folyamatok koordinálása, optimalizálása, fejlesztése
  • Kollégák szakmai támogatása és szakmai előrelépésének segítése
  • Kapcsolattartás más részlegekkel, HR Services oldalról magasszintű támogatás biztosítása
  • Külső- és belső kommunikáció javítása, kiemelt figyelemmel a munkavállalói elégedettség és hatékonyság növelésére
  • A folyamatos fejlődés érdekében, rendszeres visszajelzés adása a kollégák számára
  • A munkavállalók folyamatos tájékoztatása
  • HR Services rendszerek bevezetése, használata, folyamatok magas szintű ismerete
  • Kiszervezett bérszámfejtő céggel történő napi szintű kapcsolattartás, együttműködés
  • Havi bérszámfejtés előkészítése, zárásával; bérlapok ellenőrzése és esetleges hibák javítása
  • Munkaügyi tanácsadás a vezetők részére
  • Adatszolgáltatás Nexon program használatával, kimutatások és statisztikák készítése; Nexon Bér, Nexon Port és Nexon Cafe programok napi szintű használata, alapos ismerete, segítségnyújtás a munkavállalók számára
  • Onboarding fejlesztési folyamatban aktív részvétel
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése, az ehhez szükséges tudás megszerzése önállóan, vagy támogatott képzéseken.

Elvárások:

  • Munkaügyi vagy HR végzettség, vagy azzal egyenértékű tapasztalat
  • Vállalati, vagy szolgáltatói HR oldalon szerzett + 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kreatív megoldások, kezdeményezőkészség, kiváló problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló, ügyfélközpontú kommunikációs készség
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Precíz, megbízható, terhelhető személyiség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Excel, word, ppt felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria (évente bruttó 500.000 Ft)
  • Privát egészségbiztosítás (Medicover „White” csomag)
  • Sportkártya
  • Nemzetközi projektek
  • Céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, biliárd, Teqball, football
  • Kávé, tea, gyümölcsnapok, céges reggeli minden hétköznap
  • Innovatív környezet, támogató csapat