HR Business Partner

Job description

Állást keresel? Szeretnél egy fiatalos, professzionális, dinamikus csapat tagja lenni?

Karriert építenél a világ vezető webkamera szolgáltatójának budapesti központjában?

Ha a válaszod a fentiekre, igen, akkor csatlakozz hozzánk :)!

A Docler cégcsoportba tartozó Docler SSC Kft. HR osztályának bővülése miatt tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk teljes állásba határozatlan időtartamra.

Feladatok:

  • Tanácsadói és coaching tevékenység folytatása a vezetők számára.
  • Létszám és bértömeggazdálkodás az adott divíziót tekintve.
  • Próbaidős és exit interjúk készítése, az eredmények tükrében együttműködés a vezetővel a feltárt hiányosságok, vagy problémák megoldására.
  • Munkajogi kérdésekben tanácsadói szerepkör betöltése.
  • Előre lépések kapcsán munkaszerződés módosítások menedzselése, munkaköri leírások elkészítése, egyeztetés a jogi osztállyal.
  • Kimutatások és analízisek készítése az adott divízióra vonatkozóan.
  • Közreműködés a szervezeti átalakulások menedzselésében.
  • HR folyamatok fenntartása, fejlesztése.
  • Szervezeti felépítésben támogatói szerepkör nyújtása az üzleti területek irányában.
  • Az adott szervezeti egységet érintő üzleti projektekben részvétel.
  • Szoros együttműködés az egyéb HR társterületekkel a pénzügyi valamint a jogi osztállyal
  • Információ nyújtás a támogatott területek HR jellemzőiről a Divízió és a vezetés részére
  • HR stratégiai szerepkörének erősítése
  • Vállalati célok és hozzá kapcsolódó stratégiák , projektek kivitelezése HR szempontból történő támogatása

Requirements

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség, különböző területeken szerzett képesítések előny (Coaching, Vezetőfejlesztés, Projekt menedzsment)
  • HR területen nagyvállalati környezetben szerzett legalább 3-5 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Kezdeményező készség és nyitottság
  • Preferált folyékony angol nyelvtudás
  • Rugalmas, proaktív személyiség
  • Partnerként tud kommunikálni a különböző szinten lévő vezetőkkel és munkavállalókkal
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Privát egészségbiztosítás
  • Sportkártya
  • Cafeteria
  • Céges reggeli és gyümölcsnapok
  • Kihívást jelentő munkakör.
  • Konferenciákon való részvétel lehetősége.
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége.
  • Vállalati és csapatépítő rendezvények.
  • Támogató és dinamikus légkör.