Főkönyvelő

Job description

A Docler Services Kft. a cégcsoport egyik legfiatalabb tagjaként ügyviteli szolgáltatásokat és háttértámogatást nyújt a Docler csoport tagjainak. Belső szolgáltató központként egyebek mellett a kontrolling, a pénzügy, a munkaügy, a külső és belső kommunikáció, valamint az üzemeltetés területén segítjük a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Legyen szó céges rendezvényekről, a legbonyolultabb pénzügyi feladatokról vagy éppen az ingatlanok zavartalan működtetéséről, a Docler Services Kft. munkatársai rendelkezésre állnak!

Feladatok:

  • teljeskörű főkönyvi és analitikus könyvelés ellenőrzése
  • pénztár, szállítói, vevői, bank, adó valamint tárgyi eszköz analitikák naprakészségének biztosítása
  • az analitikák és a főkönyv egyezőségének biztosítása;
  • havi, negyedéves és év végi zárások előkészítése, zárási teendők határidőre történő elvégzése;
  • számviteli törvény által kötelezően előírt és a cégcsoport működéséhez szükséges szabályzatok elkészítése, változások nyomon követése, szabályzatok módosítása,
  • éves beszámolók, közbenső mérlegek határidőben történő elkészítése, ellenőrzése és közzététel biztosítása
  • adóbevallások, KSH kimutatások, MNB jelentések, egyéb adatközlések határidőben történő elkészítésének és ellenőrzésének biztosítása
  • évközi, évvégi könyvvizsgálatokon való közreműködés;
  • adóhatósági ellenőrzéseken részvétel, képviselet;
  • könyvelési osztály munkavállalóinak ellenőrzése, koordinálása és vezetése,
  • cégcsoport könyvvizsgálójával, adótanácsadójával, adószakértőjével, egyéb külsős tanácsadóival való kapcsolattartás, egyeztetés,
  • számviteli, adózási, pénzügyi jelentések, riportok, javaslatok készítése a cégcsoport vezetői és tulajdonosai részére

Requirements

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelői regisztráció
  • legalább 10 év teljeskörű könyvelői tapasztalat, amelyből legalább 5 év főkönyvelői pozícióban szerzett tapasztalat
  • adójogszabályok magabiztos, naprakész ismerete
  • kis létszámú csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • aktív angol nyelvtudás

 Előny:

  • IFRS ismeret és tapasztalat
  • konszolidációs tapasztalat
  • adótanácsadói képesítés

 Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafeteria
  • privát egészségbiztosítás (Medicover)
  • Sportkártya
  • nemzetközi projektek
  • céges parkoló, sportolási lehetőségek, csocsó, billiard,
  • kávé, tea, gyümölcsnapok, céges reggeli minden hétköznap
  • innovatív környezet