Építésvezető

Job description

Szereted a pörgést, szeretsz intézkedni, kérdéseket tisztázni, változatos problémákat megoldani, különböző akadályokat átugrani, miközben egy luxusáruház, hotel vagy éppen egy irodaház újul meg a kezeid alatt? Ha igen, itt a helyed nálunk, építésvezetőként a Docler Holding-nál!

Küldetésünk vonzó munkahelyet teremteni okos, elhivatott, kreatív szakemberek számára, akik a legjobbra törekednek és munkájukkal hosszú távra tervezett, magas színvonalú, környezettudatos értéket teremtenek.

Az építésvezető esztétikus és igényes építőipari projekteket irányít több helyszínen, a cég képviselője alvállalkozók, partnerek és ügyfelek valamint a közvélemény felé. Ez egy Neked való szakmai kihívás cégünknél, ha fontos neked a minőségi eredmény, képes vagy megoldásokat találni a problémákra és azokat végrehajtatni; fontos számodra a folyamatos fejlődés és a változatosság és értékeled a jó csapatot és a kellemes munkakörnyezetet.

Requirements

FELADATAID:
    • A cég kivitelezési munkáinak koordinálása, vezetése,
    • A kivitelezési munkák irányítása, ellenőrzése,
    • Építőipari projektek műszaki lebonyolítása,
    • A projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomon követése,
    • Építész, gépész, villamos és egyéb szakipari munkák koordinálása,
    • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása,
    • Kivitelezés minőségi ellenőrzése,
    • Ütemtervek készítése és azok betartatása,
    • Szükség esetén együttműködés a hatóságokkal,
    • Építési naplók vezetése és ellenőrzése,
    • Kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
    • Felsőfokú szakirányú (építész-, építőmérnök) műszaki végzettség,
    • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság,
    • Legalább 3-5 év szakmai, releváns építőipari tapasztalat,
    • Döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientáltság,
    • Határozott fellépés, igényes attitűd és nagyfokú teherbírás,
    • Mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel kiemelkedően hatékony kommunikáció,
    • Szakmai angol nyelvtudás, szóban és írásban.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
    • Megújuló energiák felhasználásában szerzett jártasság.

AMIT KÍNÁLUNK:
    • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat,
    • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzést,
    • Nagyfokú önállóságot, gyors szakmai fejlődést,
    • Pozíciónak megfelelő anyagi juttatást.